BEMÆRK: Prøvernes klokkeslet som skolerne viser her kan være forskellig fra de faktiske tider skolerne afholder kurserne - Kontakt selve kursusudbyderen direkte, hvis du har spørgsmål til dato/tid - Nogle udbydere viser hos os prøvetidspunkt og ikke starttidspunkt for hele arrangementet!

PRØVER IDAG:

Censor påsat? Arrangement Prøve dato Sted Tilmelding
Speedbådskolen I/S - Aarhus

Speedbådskolen I/S - Aarhus
(Prøve-ID: 12347)
Speedbådsprøve


tor 18-04-2024 12.00 Aarhus - Marselisborg Havnevej 60

Watergames speedbåd - Brøndby

Watergames speedbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11640)
Speedbådsprøve


fre 19-04-2024 12.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

Speedbådskolen I/S -

Speedbådskolen I/S -
(Prøve-ID: 12404)
Speedbådsprøve


fre 19-04-2024 12.00 Svendborg - Rantzausvej 5

Fjernprøve Mia Jensen

Fjernprøve Mia Jensen
(Prøve-ID: 12493)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Teoretisk


fre 19-04-2024 12.00 Online

Watergames speedbåd - Aarhus

Watergames speedbåd - Aarhus
(Prøve-ID: 11811)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 12.00 Watergames Aarhus

Speedbådskolen I/S -

Speedbådskolen I/S -
(Prøve-ID: 12405)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 12.00 Svendborg - Rantzausvej 5

speedbaaden.dk - København - Hold-1

speedbaaden.dk - København - Hold-1
(Prøve-ID: 11227)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 12.30 speedbaaden.dk, Havkajakvej 16

speedbaaden.dk - Køge - Hold-1

speedbaaden.dk - Køge - Hold-1
(Prøve-ID: 11228)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 12.30 Køge Havn ved Arken

Watergames speedbåd - Brøndby

Watergames speedbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11641)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 13.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

Watergames speedbåd - Rungsted

Watergames speedbåd - Rungsted
(Prøve-ID: 11699)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 13.00 Rungsted Havn

RIB-IT speedbåd

RIB-IT speedbåd
(Prøve-ID: 12486)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 13.15 Aalborg (ved rest. Prinses Juliana)

Watergames - Duelighed praktisk - Motorbåd - Brøndby

Watergames - Duelighed praktisk - Motorbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11642)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk (motorbåd)


lør 20-04-2024 14.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

SejlGo - speedbåd

SejlGo - speedbåd
(Prøve-ID: 11868)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 14.00 SejlGo - Truense/Svendborg

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd
(Prøve-ID: 11474)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 14.30 Hvidovre Havn

Dansk Bådskole - Praktisk duelighed

Dansk Bådskole - Praktisk duelighed
(Prøve-ID: 12573)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk


lør 20-04-2024 16.00 Horsens - Dansk Bådskole

Speedbådskolen I/S - Aarhus

Speedbådskolen I/S - Aarhus
(Prøve-ID: 12348)
Speedbådsprøve


lør 20-04-2024 19.00 Aarhus - Marselisborg Havnevej 60

Watergames - speedbåd - Middelfart

Watergames - speedbåd - Middelfart
(Prøve-ID: 11134)
Speedbådsprøve


søn 21-04-2024 12.00 Watergames Middelfart

Watergames - Duelighed teoretisk - Brøndby

Watergames - Duelighed teoretisk - Brøndby
(Prøve-ID: 11643)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Teoretisk


søn 21-04-2024 12.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

Speedbådskolen I/S - Middelfart

Speedbådskolen I/S - Middelfart
(Prøve-ID: 12376)
Speedbådsprøve


søn 21-04-2024 12.00 Middelfart

speedbaaden.dk - København - Hold-1

speedbaaden.dk - København - Hold-1
(Prøve-ID: 11229)
Speedbådsprøve


søn 21-04-2024 12.30 speedbaaden.dk, Havkajakvej 16

speedbaaden.dk - Køge - Hold-1

speedbaaden.dk - Køge - Hold-1
(Prøve-ID: 11230)
Speedbådsprøve


søn 21-04-2024 12.30 Køge Havn ved Arken

Watergames speedbåd - Brøndby

Watergames speedbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11644)
Speedbådsprøve


søn 21-04-2024 13.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

Dansk Bådskole - speedbåd

Dansk Bådskole - speedbåd
(Prøve-ID: 12079)
Speedbådsprøve


søn 21-04-2024 13.00 Horsens - Dansk Bådskole

Watergames duelighed mt-otorpasning - Aarhus

Watergames duelighed mt-otorpasning - Aarhus
(Prøve-ID: 12566)
Duelighedsprøve i motorpasning


søn 21-04-2024 14.00 Watergames Aarhus

Dansk Bådskole - duelighed teori

Dansk Bådskole - duelighed teori
(Prøve-ID: 12575)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Teoretisk


søn 21-04-2024 14.00 Aarhus Internationale Sejlsportscenter

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd
(Prøve-ID: 11475)
Speedbådsprøve


søn 21-04-2024 14.30 Hvidovre Havn

Københavns Sejlerskole - Duelighed praktisk sejlbåd (engelsk)

Københavns Sejlerskole - Duelighed praktisk sejlbåd (engelsk)
(Prøve-ID: 12510)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk


søn 21-04-2024 15.00 Københavns Sejlerskole

Sejlerhjerte - Duelighed praktisk

Sejlerhjerte - Duelighed praktisk
(Prøve-ID: 12568)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk


søn 21-04-2024 15.00 Bogø havn



Watergames - Duelighed praktisk - Motorbåd - Aarhus
(Prøve-ID: 12621)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk (motorbåd)


søn 21-04-2024 15.00 Watergames Aarhus

Dansk Bådskole - Yachtskipper 3

Dansk Bådskole - Yachtskipper 3
(Prøve-ID: 12576)
Yachtskippereksamen af 3. grad


søn 21-04-2024 16.00 Aarhus Internationale Sejlsportscenter

speedbaaden.dk - København - Hold-1

speedbaaden.dk - København - Hold-1
(Prøve-ID: 11231)
Speedbådsprøve


man 22-04-2024 13.30 speedbaaden.dk, Havkajakvej 16



Speedbådskolen I/S - Middelfart
(Prøve-ID: 12377)
Speedbådsprøve


tir 23-04-2024 12.00 Middelfart

speedbaaden.dk - Helsingør - Hold-1

speedbaaden.dk - Helsingør - Hold-1
(Prøve-ID: 11348)
Speedbådsprøve


tir 23-04-2024 13.00 Helsingør Nord Havn

Duelighedsprøve.  Morsø Sejlklub og Marina

Duelighedsprøve. Morsø Sejlklub og Marina
(Prøve-ID: 12497)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Teoretisk


tir 23-04-2024 17.00 Morsø Sejlklub og Marina

Dansk Bådskole - Yachtskipper 1 - Holme Skole

Dansk Bådskole - Yachtskipper 1 - Holme Skole
(Prøve-ID: 12577)
Yachtskippereksamen af 1. grad


tir 23-04-2024 18.00 Holme Skole

speedbaaden.dk - Frederiksværk - Hold-1

speedbaaden.dk - Frederiksværk - Hold-1
(Prøve-ID: 11355)
Speedbådsprøve


ons 24-04-2024 13.00 Frederiksværk havn

Københavns Sejlerskole - Duelighed teori (dansk)

Københavns Sejlerskole - Duelighed teori (dansk)
(Prøve-ID: 12511)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Teoretisk


ons 24-04-2024 16.30 Københavns Sejlerskole

Watergames - Duelighed teoretisk - Brøndby

Watergames - Duelighed teoretisk - Brøndby
(Prøve-ID: 11645)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Teoretisk


tor 25-04-2024 12.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

Speedbådskolen I/S - Aarhus

Speedbådskolen I/S - Aarhus
(Prøve-ID: 12349)
Speedbådsprøve


tor 25-04-2024 12.00 Aarhus - Marselisborg Havnevej 60

Watergames speedbåd - Brøndby

Watergames speedbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11646)
Speedbådsprøve


fre 26-04-2024 12.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

Duelighedsprøve i sejlads (teori)

Duelighedsprøve i sejlads (teori)
(Prøve-ID: 12494)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Teoretisk


fre 26-04-2024 12.00 Online

SejlGo - speedbåd

SejlGo - speedbåd
(Prøve-ID: 11870)
Speedbådsprøve


fre 26-04-2024 14.00 SejlGo - Truense/Svendborg

Københavns Sejlerskole - Duelighed praktisk sejlbåd (dansk)

Københavns Sejlerskole - Duelighed praktisk sejlbåd (dansk)
(Prøve-ID: 12512)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk


fre 26-04-2024 16.30 Københavns Sejlerskole

Dansk Bådskole - speedbåd

Dansk Bådskole - speedbåd
(Prøve-ID: 12082)
Speedbådsprøve


fre 26-04-2024 18.00 Horsens - Dansk Bådskole



Speedbådskolen
(Prøve-ID: 12570)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 11.00 Egå Marina - Aarhus

Sejlerkort.dk - speedbåd

Sejlerkort.dk - speedbåd
(Prøve-ID: 11113)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 12.00 Hørup Havn

Watergames vandscooter - Aarhus

Watergames vandscooter - Aarhus
(Prøve-ID: 11743)
Vandscooterprøve


lør 27-04-2024 12.00 Watergames Aarhus

Watergames speedbåd - Aarhus

Watergames speedbåd - Aarhus
(Prøve-ID: 11812)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 12.00 Watergames Aarhus

Nautic Marine Speedbåd

Nautic Marine Speedbåd
(Prøve-ID: 12172)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 12.00 Skovshoved Havn

speedbaaden.dk - København - Hold-1

speedbaaden.dk - København - Hold-1
(Prøve-ID: 11232)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 12.30 speedbaaden.dk, Havkajakvej 16

speedbaaden.dk - Køge - Hold-1

speedbaaden.dk - Køge - Hold-1
(Prøve-ID: 11233)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 12.30 Køge Havn ved Arken

Watergames speedbåd - Brøndby

Watergames speedbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11647)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 13.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

Watergames speedbåd - Rungsted

Watergames speedbåd - Rungsted
(Prøve-ID: 11700)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 13.00 Rungsted Havn

Dansk Bådskole - speedbåd

Dansk Bådskole - speedbåd
(Prøve-ID: 12083)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 13.00 Horsens - Dansk Bådskole



Speedbådskolen
(Prøve-ID: 12571)
Vandscooterprøve


lør 27-04-2024 13.00 Egå Marina - Aarhus



RIB-IT speedbåd
(Prøve-ID: 12487)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 13.15 Aalborg (ved rest. Prinses Juliana)

Sailors - speedbåd - HOLD-1 Aarhus

Sailors - speedbåd - HOLD-1 Aarhus
(Prøve-ID: 11099)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 14.00 Sailors / Yachtbroker - Marselisborg Havnevej 34

SejlGo - speedbåd

SejlGo - speedbåd
(Prøve-ID: 11871)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 14.00 SejlGo - Truense/Svendborg

Sejlerskolen v/von Hauens

Sejlerskolen v/von Hauens
(Prøve-ID: 12239)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 14.00 Ishøj Havn



sejlerskolen v/Von Hauens - Fredericia
(Prøve-ID: 12254)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 14.00 Marina Fredericia



Sailors - speedbåd - HOLD-2 - Aarhus
(Prøve-ID: 12582)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 14.00 Sailors / Yachtbroker - Marselisborg Havnevej 34

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd
(Prøve-ID: 11476)
Speedbådsprøve


lør 27-04-2024 14.30 Hvidovre Havn

Horsens Bådeklub - Duelighed praktisk

Horsens Bådeklub - Duelighed praktisk
(Prøve-ID: 12451)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk


søn 28-04-2024 09.30 Horsens Bådklub

Watergames - speedbåd - Middelfart

Watergames - speedbåd - Middelfart
(Prøve-ID: 11135)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 12.00 Watergames Middelfart

Watergames speedbåd - Aalborg

Watergames speedbåd - Aalborg
(Prøve-ID: 11776)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 12.00 Watergames Aalborg

Nautic Marine Speedbåd

Nautic Marine Speedbåd
(Prøve-ID: 12173)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 12.00 Mosede Havn

speedbaaden.dk - København - Hold-1

speedbaaden.dk - København - Hold-1
(Prøve-ID: 11234)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 12.30 speedbaaden.dk, Havkajakvej 16

speedbaaden.dk - Køge - Hold-1

speedbaaden.dk - Køge - Hold-1
(Prøve-ID: 11235)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 12.30 Køge Havn ved Arken

speedbaaden.dk - Helsingør - Hold-1

speedbaaden.dk - Helsingør - Hold-1
(Prøve-ID: 11349)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 13.00 Helsingør Nord Havn

Watergames speedbåd - Brøndby

Watergames speedbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11648)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 13.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn



Dansk Bådskole - speedbåd
(Prøve-ID: 12084)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 13.00 Horsens - Dansk Bådskole

Sailors - speedbåd - HOLD-1 Aarhus

Sailors - speedbåd - HOLD-1 Aarhus
(Prøve-ID: 11100)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 14.00 Sailors / Yachtbroker - Marselisborg Havnevej 34

Watergames - Duelighed praktisk - sejlbåd - Brøndby

Watergames - Duelighed praktisk - sejlbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11649)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk (sejlbåd)


søn 28-04-2024 14.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn

Watergames duelighed sejlbåd - Aarhus

Watergames duelighed sejlbåd - Aarhus
(Prøve-ID: 11721)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk (sejlbåd)


søn 28-04-2024 14.00 Watergames Aarhus

SejlGo - speedbåd

SejlGo - speedbåd
(Prøve-ID: 11872)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 14.00 SejlGo - Truense/Svendborg

Nautic Marine Duelighed praktisk

Nautic Marine Duelighed praktisk
(Prøve-ID: 12174)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk


søn 28-04-2024 14.00 Skovshoved Havn

Sejlerskolen v/von Hauens

Sejlerskolen v/von Hauens
(Prøve-ID: 12240)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 14.00 Ishøj Havn

sejlerskolen v/Von Hauens - Fredericia

sejlerskolen v/Von Hauens - Fredericia
(Prøve-ID: 12255)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 14.00 Marina Fredericia



Sailors - speedbåd - HOLD-2 - Aarhus
(Prøve-ID: 12584)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 14.00 Sailors / Yachtbroker - Marselisborg Havnevej 34

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd
(Prøve-ID: 11477)
Speedbådsprøve


søn 28-04-2024 14.30 Hvidovre Havn

speedbaaden.dk - København - Hold-1

speedbaaden.dk - København - Hold-1
(Prøve-ID: 11236)
Speedbådsprøve


man 29-04-2024 13.30 speedbaaden.dk, Havkajakvej 16

Yachtskipper 3 Gilleleje Sejlklub

Yachtskipper 3 Gilleleje Sejlklub
(Prøve-ID: 12567)
Yachtskippereksamen af 3. grad


man 29-04-2024 17.00 Gilleleje Sejlklub

Dansk Bådskole - speedbåd

Dansk Bådskole - speedbåd
(Prøve-ID: 12085)
Speedbådsprøve


man 29-04-2024 18.00 Horsens - Dansk Bådskole



Speedbådskolen I/S - Middelfart
(Prøve-ID: 12378)
Speedbådsprøve


tir 30-04-2024 12.00 Middelfart

Løgstør Bådelaug & DSRS Løgstør

Løgstør Bådelaug & DSRS Løgstør
(Prøve-ID: 12241)
Speedbådsprøve


tir 30-04-2024 17.30 Løgstør havn

Fjernprøve Valdemar Bille-Lauridsen

Fjernprøve Valdemar Bille-Lauridsen
(Prøve-ID: 12572)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Teoretisk


ons 01-05-2024 10.00 Online

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd - ENGELSK

Speedbådsskole.dk – Hvidovre - speedbåd - ENGELSK
(Prøve-ID: 11478)
Speedbådsprøve


ons 01-05-2024 14.30 Hvidovre Havn

Dansk Bådskole - speedbåd

Dansk Bådskole - speedbåd
(Prøve-ID: 12211)
Speedbådsprøve


ons 01-05-2024 18.00 Horsens - Dansk Bådskole



Speedbådskolen I/S - Aarhus
(Prøve-ID: 12350)
Speedbådsprøve


tor 02-05-2024 12.00 Aarhus - Marselisborg Havnevej 60

Københavns Sejlerskole - Duelighed praktisk sejlbåd (engelsk)

Københavns Sejlerskole - Duelighed praktisk sejlbåd (engelsk)
(Prøve-ID: 12513)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk


tor 02-05-2024 20.00 Københavns Sejlerskole

Watergames speedbåd - Brøndby

Watergames speedbåd - Brøndby
(Prøve-ID: 11650)
Speedbådsprøve


fre 03-05-2024 12.00 Watergames Kbh, Brøndby Havn



Watergames vandscooter - Aarhus
(Prøve-ID: 11745)
Vandscooterprøve


fre 03-05-2024 12.00 Watergames Aarhus

Speedbådskolen I/S -

Speedbådskolen I/S -
(Prøve-ID: 12406)
Speedbådsprøve


fre 03-05-2024 12.00 Svendborg - Rantzausvej 5

SejlGo - speedbåd

SejlGo - speedbåd
(Prøve-ID: 11873)
Speedbådsprøve


fre 03-05-2024 14.00 SejlGo - Truense/Svendborg

Sailors - speedbåd - HOLD-1 - Aarhus

Sailors - speedbåd - HOLD-1 - Aarhus
(Prøve-ID: 12585)
Speedbådsprøve


fre 03-05-2024 14.00 Sailors / Yachtbroker - Marselisborg Havnevej 34



Københavns Sejlerskole - Duelighed praktisk sejlbåd (dansk)
(Prøve-ID: 12514)
Duelighedsprøve i sejlads for fritidssejlere - Praktisk


fre 03-05-2024 16.30 Københavns Sejlerskole



Dansk Bådskole - speedbåd
(Prøve-ID: 12212)
Speedbådsprøve


fre 03-05-2024 18.00 Horsens - Dansk Bådskole

Sejlerkort.dk - speedbåd

Sejlerkort.dk - speedbåd
(Prøve-ID: 11114)
Speedbådsprøve


lør 04-05-2024 12.00 Aabenraa Lystbådehavn

Watergames speedbåd - Aarhus

Watergames speedbåd - Aarhus
(Prøve-ID: 11813)
Speedbådsprøve


lør 04-05-2024 12.00 Watergames Aarhus



Speedbådskolen I/S -
(Prøve-ID: 12407)
Speedbådsprøve


lør 04-05-2024 12.00 Svendborg - Rantzausvej 5